REC

Tipy na natáčení videa, produkci, střih videa a údržbu zařízení.

 wtvid >> česká videa >  >> video >> Video Capture &Recording

Zdarma Screen Recorder pro Android

Za předpokladu, že jste klientem Android, je velmi dobře možné, že se vám objeví problém, jak nahrát záznam obrazovky na Androidu. Tato volba nahrávání obrazovky Android je v systému iOS11, avšak klienti Androidu se této možnosti zatím příliš nedrží. V základním Androidu společnosti Google tento prvek zatím chybí. Někteří výrobci mobilních telefonů přidali možnost nahrávání obrazovky do své vlastní paměti ROM, přesto mnoho gadgetů tuto významnou komponentu nedosahuje. Existuje několik aplikací pro nahrávání obrazovky od třetích stran pro Android, které můžete využít, pokud váš mobilní telefon tuto komponentu postrádá. Udělali jsme shrnutí nejlepšího a bezplatného videorekordéru se zvukem. Kterýkoli z nich můžete použít k záznamu obrazovky Android na gadgetech Android.

Volba nahrávání obrazovky je zásadní, když potřebujete nahrát výukové cvičení na mobilní telefony. Mnoho hráčů zaznamenává svou probíhající interakci a nabízí nahrávky svým společníkům nebo je přenáší na YouTube. Následně je to životně důležitý prvek pro některé klienty Android. Na internetu je neustále distribuováno mnoho článků s odrážkami, které pokrývají nejlepší bezplatné a placené rekordéry obrazovky dostupné ve vyhledávání pro Mac, Windows, Android a jako rozšíření programu. Letos se kolem tohoto tématu moc nemluví, takže jsme považovali pocit svobody při sestavování za sešlý. Každý screen recorder má své uspořádání výhod a nevýhod. Můžete si tedy vybrat tu, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Pokud doufáte, že vložíte zdroje do záznamníku obrazovky, nebo hledáte jinou možnost, pak je v tomto bodě toto shrnutí pro vás.

1. AZ Screen Recorder

Aplikace AZ screen recorder je další aplikací, která dokáže nahrávat všestranné obrazovky Androidu. Nepotřebuje root přístup. Nemá žádné časové omezení ani vodoznak. Tento záznamník obrazovky se velmi snadno používá s jedinou činností pro zahájení a ukončení nahrávání. Aplikace navíc dává možnost vytvořit dobové video z vaší obrazovky. Nabízí volby od 1/třetinové až po 3násobnou rychlost pro nahrávání. AZ Screen Recorder zahrnuje zachycení obrazovky, videorekordér obrazovky, správce videa, obrazovku živého přenosu a některé další. S AZ Screen Recorder můžete nahrávat nahrávky v rozlišení 1080 pixelů, 12 Mb/s a 60 snímků/s.

AZ Screen Recorder je lehký záznamník obrazovky pro mobilní telefony Android. Je to povolená aplikace, která skvěle doprovází prvek nahrávání zvuku na obrazovce a přelévání. Záznam obrazovky můžete využít k nahrávání a vynikajících záznamů obrazovky. Tato aplikace se může dostat k přední kameře a zaznamenat váš pohled pomocí všestranné obrazovky. Můžete zvýraznit, nakreslit obrázek nebo něco otisknout libovolným vybraným stínováním přímo na obrazovce. Nejlepší na tom je, že neexistuje žádný časový limit nahrávání. A co víc, k používání této aplikace nemusíte připojovat svůj gadget. Aplikace může používat, ale podporuje reklamy.

2. Hry Google Play

Za předpokladu, že hledáte jednoduše použitelný záznamník obrazovky, který vám poskytne vynikající účty, jsou Hry Google Play slušnou volbou. Aplikace je zdarma a snadno se používá. Hry Google Play, aplikace, která funguje na všech mobilních telefonech se systémem Android, je nejlepší aplikací pro nahrávání vašich oblíbených her. Umožňuje vám nahrávat obrazovku ve vynikající kvalitě, se zvukem nebo bez něj. Jedná se o autoritní aplikaci od společnosti Google, díky které je hraní a nahrávání ještě lepší. Podobně můžete odložit a obnovit nahrávání, což je neuvěřitelná součást za předpokladu, že si chcete užít trochu volna.

Hry Google Play jsou přímočará a nejznámější aplikace, která se v poslední době dostala do popředí zájmu. Aplikace neobsahuje žádné propagační akce a je povoleno ji používat. Po zvážení všech věcí byste měli začít hru a ukončit ji uprostřed nahrávání, než se vydáte k aplikaci, kterou potřebujete nahrát. Můžete vítat společníky, makat spolu. Aplikace následně uloží váš herní postup do cloudu, což znamená, že si můžete znovu pohrát s posledním známým bodem zájmu. Je to slušná volba pro jedince, kteří potřebují zaznamenávat svou interaktivitu a nemají žádné mimořádné požadavky. Efektivně zaznamenávejte a nabídněte své nejlepší herní minuty z vašich oblíbených všestranných her.

3. ADV Screen Recorder

ADV Screen Recorder je navíc slušná aplikace pro nahrávání obrazovky pro Android. Je to snadno použitelná aplikace, která nevyžaduje rootování Androidu. Navíc má velký počet zvýraznění, která hledáte v aplikaci pro záznam obrazovky. Můžete zastavit nahrávání, kreslit za běhu, používat přední nebo zadní kameru při nahrávání a nastavit text na videu. Má také možnost spravovat video v případě, že jej chcete. Stejně tak můžete nastavit různá rozlišení videa, přenosové rychlosti a okrajové rychlosti podle vašich potřeb. Navíc neobsahuje žádný vodoznak na vašich účtech.

ADV Screen Recorder je hotový balíček zařízení pro záznam obrazovky, který nepotřebuje žádný root přístup. Aplikace je naplánována tak, aby nabízela všechny důležité přednosti, aniž by spouštěla ​​jakákoli omezení a vyžadovala přístup root. Kromě toho, že nabízí zvýraznění záznamu obrazovky, umožňuje navíc záznamy upravovat. Nejdůležitější je, že jde o odlehčenou aplikaci, která své administrace nabízela za nic. Nicméně zobrazuje propagační akce, ale lze to velmi dobře odstranit nákupem v aplikaci. Zvýrazňuje dva motory, výchozí a pokročilý. Vysokoúrovňový motor pomáhá se zastavením nahrávání.

4. OneShot

OneShot je jednou z nejjednodušších aplikací pro nahrávání obrazovky. Později to bylo představeno, jednoduše vyberte volbu Capture Screen a začněte nahrávat. Je to nejlepší aplikace pro zachycení obrazovky se zvukem. Můžete se podílet na nahraném hlasu s interaktivitou nebo vizuálními pokroky, které potřebujete k účasti na videu s návodem. Abyste aplikaci získali, nemusíte připojovat svůj gadget; má tendenci být snadno využíván na gadgetech s verzí Android 5 nebo vyšší. Máte celkové uspořádání možností výběru cíle, přenosové rychlosti, obrysu každé sekundy, abyste získali co nejlepší povahu svých nahraných nahrávek.

Tato aplikace nepotřebuje žádný druh tahání, aby váš gadget mohl využívat komponentu pro zachycení obrazovky Android. Podobně jako ostatní má OneShot užitečnou desku nabídek, která se pohybuje nad nahrávkou, aby ji bylo možné produktivně využít. Navíc můžete přidat text a vlaječky pro práci na zaznamenaném videu. Klienti oceňují jejich přizpůsobovací komponenty. Jak název napovídá, má možnost nahrávat vnitřní zvuk v té nejlepší kvalitě. Nabízí dokonce možnost zapojit obličejovou kameru a natáčet se do videa prakticky bez bodu zlomu. Klepnutím na skryjete okno nahrávání, zatřesením gadgetem spustíte a zastavíte nahrávání obrazovky. Navíc získáte možnost upravit záznam obrazovky pomocí čmáranic a různých komponent.

5. Twitch

Záznamník Twitch, kterému důvěřuje několik milionů lidí z jedné strany planety na druhou, si musíme pamatovat kvůli našemu přehledu nejlepších záznamů obrazovky Android. Aplikace se neustále aktualizuje, aby se ukázalo, že je rychlejší a přímočařejší než kdykoli jindy. Při hraní můžete promítat záznamy úlovků, nahrávat cvičení pro Android a počítačové hry. Pomocí této aplikace Screen Capturing pro Android můžete nahrávat na neomezenou délku.

Twitch obsahuje výjimečně užitečné a snadno použitelné zvýraznění. Jedním z nich je možnost uložení nebo zobrazení oznámení obdržených mobilním telefonem během záznamu. To vám umožňuje zabránit tomu, aby vaše zprávy bránily vašemu instruktážnímu cvičení, a navíc si ušetříte ochranu. Toto je pravděpodobně nejznámější aplikace pro zachycení obrazovky pro Android se solidními schopnostmi zachytit zvuk přes mikrofon. To se ukazuje nejlépe pro nahrávání her a krátkých instruktážních cvičení na vašem gadgetu Android. Video lze uložit do kterékoli z ideálních oblastí, včetně vaší SD karty. Můžete dokonce pořizovat snímky obrazovky a nahrávat obrazovku pomocí podobné aplikace pro nahrávání obrazovky pro Android. Na rozdíl od jiných lidí tento nástroj také podporuje nahrávání hovorů.

6. Mobizen

Mobizen je navíc jednou z nejúžasnějších aplikací pro nahrávání obrazovky pro Android. S Mobizen můžete nahrávat FULL HD záznamy. Pomocí Facecam můžete nahrávat své odpovědi při nahrávání herního zvuku a hlasu. Přesněji řečeno, můžete nahrávat nahrávky v 1440 pixelech, 24 Mbps a 60 fps. Kromě toho aplikace funguje i na nezavedeném gadgetu a do nahraných nahrávek nevkládá žádný vodoznak. Má řadu funkcí pro úpravu videa pro vylepšení vašeho nahrávání. Aplikace má navíc kontaktní pohyby.

Tento Screen Recorder pro Android samozřejmě doprovází výběr s možností vodoznaku. Mobizen Screen Recorder je možná nejlepší aplikace pro rok 2016 od Googlu. Pomocí této aplikace můžete nahrávat obrazovky, vytvářet GIFy, upravovat a překreslovat nahrávky. Mobizen Screen Recorder umožňuje zahájit nahrávání obrazovky pouze jedním zaškrtnutím. A co víc, můžete jej zapojit pro efektivní a snadné nahrávání interaktivity, videa a živé komunikace. V každém případě můžete vodoznak z nastavení zcela odstranit.

7. AirShou

Bezpochyby je AirShou možná nejlepší aplikací pro zachycení obrazovky pro zavedené gadgety. Má solidní schopnosti prakticky bez problémů nahrát vnitřní zvuk jen jako video. S využitím rekordéru Android získáte mnoho možností, jak zachytit obrazovku pomocí přední a zadní kamery s charakteristikami videa 60 fps, 1080 fps, 32 Mbps/bitrate. Nabízí dokonce možnosti pro Kreslení obrazovky k vytvoření posledního výsledku v aplikaci, ale musíte ji otevřít v profesionální verzi.

AirShou je jednou z nejznámějších aplikací mezi odborníky, kteří dělají instruktážní cvičení pro hry nebo projekty. Tento nástroj můžete využít pro odbornou práci se zvukem pro záznam čehokoli na obrazovce vašeho mobilního telefonu. Použijte jej k záznamu celé obrazovky v HD cíli pro zobrazení konkrétní kapacity s kroky normálně. Rekordér můžete ponechat zapnutý a zvuk bude po celou dobu nahráván. Toto video je přirozeně nahráno v rozlišení 1080p; obecně to však můžete vyladit v nastavení. Získáte kapacitu pro záznam v režimu scény a zobrazení.

8. MNML Screen Recorder

MNML Screen Recorder je zatím ve verzi beta a aplikace předběžného přístupu je dostupná v obchodě Play. Nemá žádné propagace, přímý bod připojení a několik nastavení. V každém případě to nemusí fungovat na každém z gadgetů, ale na mém OnePlus 6T fungovalo obdivuhodně. Aplikace je open-source a můžete také přidat do práce na aplikaci za předpokladu, že ji potřebujete. Tato aplikace má omezené prvky, jako je například nahrávání vnitřního zvuku. Toto je vysvětlení, které si ponechám na závěr. Tato aplikace má v úmyslu vyřešit možná největší problém s Androidem:absenci inherentního záznamníku obrazovky.

MNML Screen recorder je jednou z nejúchvatnějších aplikací pro nahrávání obrazovky v obchodě Google Play. Je to navíc open-source, což znamená, že můžete přidat do podniku za předpokladu, že to potřebujete. Nástroj pomáhá klientům s přidáním vlastního obrázku a textových vodoznaků s možností změnit nastavení přímočarosti ekvivalentu. Tento prvek by se ukázal být užitečný pro jednotlivce, kteří by si mohli chtít přidat svůj obrázek do svých účtů. Aplikace nemá žádné propagační akce a je extrémně snadno použitelná. Je to možná nejméně složitá metoda pro záznam všeho, co je na vaší obrazovce, a nevyžaduje přístup root.

Závěr

Toto množství bezplatných videorekordérů se zvukem je svým způsobem nejlepší. Tato zařízení pro nahrávání obrazovky byla naším výběrem pro nejlepší bezplatné a placené rekordéry obrazovky v roce 2022. Pevně ​​přijímáme, že kterýkoli z výše uvedených nástrojů bude ideální pro pořizování nahrávek. Můžete se podívat na tento celkový přehled bezplatných Screen Recorderů pro Android a vybrat si ten pro vás. Které zařízení bude pro vás nejvhodnější, bude záviset na vašem pracovním rámci, finančním plánu a představě vašeho povolání? Můžete začít s volnou formou nástrojů a poté je porovnat s tím, co vám nejvíce vyhovuje.


  1. Top 6 Minecraft moderních nápadů na dům v roce 2022

  2. Jak zaznamenat schůzku Zoom

  3. Nejlepší software pro záznam proudu

  4. Jak nahrát prezentaci v PowerPointu

  5. Jak sdílet obrazovku na Google Meet

  1. Průvodce 2022:Jak nahrávat video na Macu se zvukem

  2. Top 5 rekordér pro přednášky:Jak snadno nahrávat přednášky

  3. Jak snadno vytvořit animovaný GIF na obrazovce

  4. Jak snadno rozostřit pozadí v zoomu:dokonalý průvodce

  5. Nejlepší rekordéry pro nahrávání přednášek

Video Capture &Recording