REC

Tipy na natáčení videa, produkci, střih videa a údržbu zařízení.

 WTVID >> česká videa >  >> video >> Videoklip

8 nejlepších šablon filmových upoutávek pro After Effects

Chtěli jste někdy vědět, jak sestříhat filmy s minimálním zmatkem? S našimi šablonami video upoutávek pro každou příležitost sotva potřebujete vlastní záběry. Zvyšte počet zhlédnutí na svém kanálu YouTube, začněte sledovat trendy na Tik Tok – to vše s malou pomocí našich šablon videí.

Tento článek se podrobněji podívá na osm nejlepších šablon filmových upoutávek pro after effects. Pokud potřebujete, aby film vypadal fantasticky, pak pro vás známe ty nejlepší šablony filmových upoutávek! Čtěte dále a zjistěte, zda máme přesně šablonu přívěsu After effects, kterou jste hledali!

8 nejlepších šablon filmových upoutávek

Níže jsou uvedeny to nejlepší, co internet nabízí v šablonách filmových upoutávek. Pokud chcete do svého filmu přidat After Effects s ​​minimem starostí, použijte jeden z nich. Všechny filmy na našem seznamu jsou dodávány s podrobnými pokyny, jak je společně upravit, aby obsahovaly vlastní záběry – takže nepropadejte panice! Pokud jde o šablony upoutávek na filmy s efekty, držíme vám záda!

1. Vesmírná sci-fi upoutávka po šabloně efektů

Tato upoutávka na sci-fi film má fantastické dodatečné efekty. Přibližování vesmírem vytváří pocit pohybu, který je plně doplněn pomalým otáčením lodí ve vesmíru, plavbami mezi hvězdami nebo klidem astronauta na výstupu do vesmíru. Pokud to zní jako správné následné efekty pro váš filmový trailer, měli byste toho využít.

2. Filmová upoutávka Modern Cinemascope

Tato šablona videa s upoutávkou na film po efektu usnadňuje stříhání jakéhokoli filmu. Místo abyste trávili hodiny prací na formátu upoutávky, upravte své záběry na tento filmový trailer. To je ideální pro filmy z pohledu první osoby a pro found footage filmy. Má to ten nervózní pocit, který získáte pouze pomocí chytlavých barevných schémat a uměleckých záběrů. Pokud to zní, že to odpovídá vašemu filmu, vyberte tuto šablonu upoutávky na skvělý film.

3. Šablona upoutávky na akční film

Pokud točíte akční film, pak tento výbušný trailer bude obsahovat vše, co potřebujete k trvalému dojmu. Šablony upoutávek na filmy založené na akcích nejsou o nic nostalgičtější než toto. Pomocí této šablony vytvořte působivou scénu i s těmi nejjemnějšími záběry. Tato nabídka pochází ze služby Make Web Video a po efektech dokonale odbourává další upoutávku na film!

4. Šablona upoutávky na futuristický film

Natočit futuristický film, který nemusí být nutně sci-fi? Chcete šablonu filmové upoutávky, která se zaměří spíše na technologii a digitál než na herce? Pokud chcete přidat záběry z modrého gelu, aby váš filmový trailer působil chladným, vzdáleným a futuristickým dojmem, pak tato šablona traileru k filmu s efekty je ta, o které jste snili. Udržujte to chladné a modré s touto digitální doktrínou. Video šablony se právě vrátily do budoucnosti!

5. Šablona mocné filmové upoutávky

Ať už tvoříte emocionální mistrovské dílo předurčené k tahání za srdce; nebo ať už točíte akční film a chcete zasáhnout jádro problému – mocná šablona upoutávky na film s efekty má to, co hledáte. Tato šablona videa vám umožní sestříhat úžasné dodatečné efekty, aby byl váš filmový trailer stejně velkolepý jako váš film. Bez ohledu na to, jaký je obsah, tento trailer to udělá tak dramatickým, jak jen může být.

6. Čistý, dynamický a všestranný otvírač

Potřebujete otevřít svůj film, ale nejste si jisti, jak to dělají profesionálové? Víme! Tento svěží a dynamický otvírák profesionálního stylu je šablonou filmových upoutávek vašich snů. Otevření filmu je složitá doba. Máte třicet sekund na to, abyste dostali diváky na palubu, a pokud jim nedáte profesionálně dokončený trailer k filmu po efektech, přijdete o ně. Zkuste to místo toho a zahákněte každého člena publika přímo z pout.

Tato šablona upoutávky na film s následnými efekty vám umožní umístit několik kousků záběrů vedle sebe, čímž získáte dojem, že ostatní šablony filmových upoutávek na našem seznamu nemají. Je to svěží, zábavné a je to trochu jiné.

7. Šablona upoutávky na drama a thriller

Pokud vytváříte odvážné drama s drsnými příběhovými liniemi, pak tato šablona filmového traileru bude odpovídat vašemu stylu. Bude také překvapivě dobře fungovat pro krátká hudební videa, thrillery a jakýkoli jiný projekt, kde chcete zvýšit intenzitu. Působí zřetelně „po setmění“, který bychom si vyhradili i pro horor. Jemnost plovoucích písmen, nápadná symbolika černé a bílé a klasický vzhled textu přispívají k tomu, že se tato šablona video upoutávky stává pokladnicí tvůrců thrillerů.

8. Šablona upoutávky na hororový film po efektech

Žádný seznam šablon filmových upoutávek by nebyl úplný bez kývnutí na hororový žánr. Jedna z nejlepších šablon upoutávek na filmy s efekty na internetu pevně spadá do tohoto žánru. Varujte před útokem monstra, použijte oldschoolové šablony filmových upoutávek inspirované „Hammer House of Horror“, abyste oživili svůj film nebo aby vaše záběry vypadaly jako ta nejděsivější věc od doby, kdy Netflix vydal „The Nun“.

Pokud hledáte epické zlo, chcete zarámovat film o upírech nebo potřebujete pomoc s vykreslením svého vlkodlaka v Londýně, pak je to, co potřebujete. Získejte šablonu upoutávky na hororový film zde a už se nikdy nezabývejte riskantní reklamou!

Závěr

Nejlepší filmoví tvůrci z celého světa se při prodeji svých filmů spoléhají na šablony – tak proč byste neměli vy? Naše šablony upoutávek na efekty umožňují, aby váš film držel krok s těmi nejlepšími v oboru a dotváří finální úpravy již vyleštěného a upraveného konečného produktu.

Udělejte si laskavost a pochválte svůj nový film šablonou filmové upoutávky pro dodatečné efekty. Bude vypadat skvěle a přitáhne více zhlédnutí, bez ohledu na to, kam jej umístíte!


 1. 9 nejlepších animovaných textových efektů pro vaše další video

 2. Wondertouch od GenArts dodává ParticleIllusion pro After Effects

 3. 14 tipů pro rychlejší vykreslování v After Effects

 4. Fusion vs. After Effects:Který je pro vás ten pravý?

 5. Jak vytvořit šablonu pohyblivé grafiky v Adobe After Effects

 6. 4 chytré tipy pro organizaci vašeho projektu After Effects

 7. Nejlepší tvůrci filmových upoutávek pro Mac a Windows

 8. Nejlepší výukový program o klíčových snímcích After Effects (podrobný)

 9. Nejlepší bezplatné plug-iny pro Adobe After Effects

 1. 15 nejlepších webových stránek ke stažení filmových scénářů pro vás

 2. 10 nejlepších úniků světla After Effects k použití (vybráno zaměstnanci)

 3. Nejlepší pluginy pro pohyblivou grafiku pro AE

 4. Top 15 nejlepších bezplatných pluginů After Effects pro úpravy videa 2022

 5. 8 nejlepších šablon Lyric Video pro After Effects

 6. 8 nejlepších úvodních zvukových efektů pro youtubery

 7. 7 nejlepších tvůrců filmových upoutávek pro vytváření virových upoutávek

 8. Bezplatná šablona Glitch After Effects

 9. Dolní třetí šablona pro After Effects a Premiere Pro 2018

Videoklip