REC

Tipy na natáčení videa, produkci, střih videa a údržbu zařízení.

 WTVID >> česká videa >  >> natáčecí zařízení >> natáčecí zařízení

Průvodce nalezením správného referenčního monitoru

Vysílané referenční monitory zajistí, že vaše produkce bude vypadat skvěle. Pokud je obraz neostrý nebo je na pozadí něco, co by tam nemělo být, problém vám pomůže rychle vyřešit nastavení referenčního monitoru. Vzhledem k tomu, jak užitečná jsou tato zařízení, musíte být při nákupu monitorů opatrní. S pomocí průvodce k nalezení správného referenčního monitoru se můžete vyhnout jednoduchým chybám, které by mohly vést k nekvalitním výsledkům.

Výrobní potřeby

Nezbytnou součástí našeho průvodce k nalezení správného referenčního monitoru je integrace monitoru na místě. Můžete se ponořit do konkrétního způsobu, jakým chcete monitor na natáčení používat. Společné vlastnosti, které chcete u referenčního monitoru hledat, jsou úroveň jasu, rozlišení obrazu a další funkce – to vše může pomoci vašemu vysílání zobrazovat profesionalitu a konzistenci.

Vlastnosti referenčního monitoru, jako je hmotnost a velikost, budou více záviset na konkrétním úkolu. Pokud chcete monitor na kameře, budete muset najít malý, lehký monitor, který bude vyhovovat mobilitě. Pokud však potřebujete referenční monitor pro členy posádky sedící stranou, můžete být větší a těžší, protože se nemusíte přizpůsobovat faktorům, jako je pohodlí operátora kamery.

Dostupný rozpočet

Při nákupu referenčních monitorů (a to platí pro všechny typy zařízení pro produkci videa) potřebujete dostupný rozpočet. Jak bylo zmíněno výše, referenční monitory jsou klíčovou součástí videoprodukcí, takže pokud chcete ty nejlepší výsledky, měli byste se zavázat k monitoru od renomované značky.

Pokud nakupujete od menších značek jednoduše proto, abyste snížili náklady, skončíte s méně spolehlivým výrobním nástrojem. Na druhou stranu, pokud investujete do vysoce kvalitního referenčního monitoru, poskytne vám vysoce kvalitní výsledky – je to tak jednoduché. Při nákupu referenčního monitoru pro vysílání si proveďte náležitý průzkum, abyste se ujistili, že jste připraveni se k němu zavázat s rozpočtem, který máte k dispozici.


 1. Pinterest Video:The Ultimate Guide

 2. Příručka obchodníka k živému vysílání

 3. Význam externího monitoru pole

 4. Průvodce kupujícího k nalezení nejlepšího zařízení pro záznam a mixování zvuku

 5. Výběr správného mikrofonu:Průvodce výběrem mikrofonu

 6. Umění najít správnou píseň pro váš film nebo video

 7. Praktický průvodce nízkorozpočtovým nastavením Panasonic GH5

 8. Výběr správného monitoru:odpovědi na vaše otázky

 9. Použití připomenutí kalibrace SpyderX

 1. Průvodce pro začátečníky k výběru správného postprodukčního softwaru

 2. Fotografův průvodce nákupem dronu – hned napoprvé

 3. Brenizerova metoda:Průvodce krok za krokem

 4. Průvodce pro začátečníky k výběru správného postprodukčního softwaru

 5. Jak vybrat správný monitor pro úpravu fotografií

 6. Fotografův průvodce nákupem dronu – hned napoprvé

 7. Vyberte si správný sekundární monitor pro svou sadu pro úpravu videa

 8. The Traveling Videographer’s Guide to the Monopod

 9. Nalezení správného adaptéru objektivu

natáčecí zařízení