REC

Tipy na natáčení videa, produkci, střih videa a údržbu zařízení.

 WTVID >> česká videa >  >> natáčecí zařízení >> Mobily

Jak stahovat hudbu z Apple Music do iPhonu nebo iPadu pro offline poslech

Chcete stahovat hudbu přímo z Apple Music do iPhonu nebo iPadu? Díky tomu můžete poslouchat offline, což je v mnoha situacích opravdu užitečná funkce.

Stejně jako každá jiná streamovací služba vyžaduje Apple Music ve výchozím nastavení připojení k internetu. Dokud streamujete hudbu přes Wi-Fi nebo mobilní telefon, je to jen slunce a duha, ale co když ztratíte připojení? Nebo co když budete během letu požádáni o přepnutí zařízení do režimu Letadlo? Odpověď je docela jednoduchá. Už nemůžete streamovat hudbu. Apple však nabízí řešení v podobě offline poslechu, který vám umožní stahovat hudbu přímo z Apple Music do iPhonu nebo iPadu.

Jste předplatitelem Apple Music a chcete si stáhnout své oblíbené skladby pro poslech offline? Pokud ano, pak jste na správném místě. V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak přesně si můžete stáhnout hudbu z Apple Music do svého iPhonu nebo iPadu pro offline poslech.

Jak stahovat hudbu z Apple Music pro offline poslech na iPhonu a iPadu

Apple Music vám umožňuje stahovat pouze skladby, které jsou ve vaší knihovně. Pokud se tedy pokoušíte stáhnout skladbu, kterou jste právě vyhledali, nezapomeňte ji nejprve přidat do knihovny Apple Music. Nyní jednoduše postupujte podle níže uvedených kroků a stáhněte si hudbu do svého iPhone nebo iPad.

 1. Z domovské obrazovky iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Hudba.

 2. Přejděte do sekce „Knihovna“ v aplikaci a vyberte libovolné album, ze kterého chcete stáhnout svou oblíbenou skladbu.
 3. Nyní klepnutím na ikonu „cloud“ umístěnou hned vedle názvu skladby zahájíte stahování. Po dokončení tato ikona zmizí, což znamená, že skladba již není uložena v cloudu a je k dispozici pro offline přístup.
 4. Zde je další způsob, jak stáhnout skladbu. Když posloucháte skladbu v nabídce přehrávání, klepněte na ikonu „trojitá tečka“ umístěnou vedle názvu skladby.
 5. V dolní části obrazovky se zobrazí nabídka. Zde jednoduše klepněte na „Stáhnout“ a skladbu uložíte offline.
 6. Pokud jde o poslední krok, chcete-li získat přístup ke všem skladbám, které jste si stáhli do iPhonu nebo iPadu, přejděte do sekce „Knihovna“ a klepněte na „Stažená hudba“.

To je vše. Svou oblíbenou hudbu budete moci poslouchat, i když nebudete online.

Vždy je příjemné mít několik skladeb stažených jako zálohu pro případ, že ztratíte připojení, zejména na cestách.

Kromě stahování skladeb dostupných na streamovací platformě poskytuje vaše předplatné Apple Music přístup k hudební knihovně iCloud. Díky této šikovné funkci budou skladby, které jste přidali do své knihovny iTunes na PC / Mac, automaticky k dispozici ke stažení na ostatních zařízeních Apple.

Většina streamovacích služeb, včetně primárního konkurenta Apple Spotify, vám umožňuje konzumovat média offline, takže to není nic nového. Navzdory všem pokrokům v technologii je stále docela obtížné zůstat neustále ve spojení. Výpadek proudu nebo ztráta mobilního pokrytí je vše, co potřebujete, aby vám zabránil v přístupu k internetu.

Poslouchání offline je ve skutečnosti docela užitečné pro lidi žijící ve venkovských oblastech s nespolehlivým internetovým připojením, v regionech s méně než hvězdnými internetovými službami a dokonce i v rozvojových zemích, kde většina lidí zatím nemá přístup k rychlému a spolehlivému internetu. Vzhledem k tomu, jak by mohlo dojít k přerušení streamování kvůli špatnému připojení, je lepší poslouchat offline a vyhnout se všem problémům s ukládáním do vyrovnávací paměti.

Apple Music je velmi úspěšná služba pro streamování hudby, která byla představena již v roce 2015, aby konkurovala takovým jako Spotify a Pandora, a je to skvělá služba pro mnoho uživatelů, protože je zapečena do aplikace Music Music, která je k dispozici na všech zařízeních iOS. Kromě toho je tato služba dostupná také na zařízeních Android prostřednictvím samostatné aplikace a je k dispozici na Windows PC / Mac prostřednictvím iTunes a aplikace Hudba v systému MacOS Catalina nebo novějším.

Co si myslíte o funkci offline poslechu Apple Music? Spoléháte na tuto funkci při stahování skladeb do zařízení a více využíváte fyzické úložiště vašeho iPhonu a iPadu k přehrávání vašich oblíbených skladeb? Dejte nám vědět své myšlenky a názory v sekci komentářů níže.


 1. Jak používat Apple Music Stáhnout všechny skladby pro offline poslech?

 2. Jak povolit hudební knihovnu iCloud na iPhone a iPad

 3. Jak automaticky stahovat skladby Apple Music na iPhone a iPad

 4. Jak stahovat pořady Apple TV+ na iPhone a iPad

 5. Jak zobrazit historii poslechu Apple Music na iPhone a iPad

 6. Jak sdílet seznamy skladeb v Apple Music na iPhone a iPad

 7. Jak vyhledávat skladby podle textů v Apple Music na iPhonu nebo iPadu

 8. Jak vytvářet seznamy skladeb v Apple Music na iPhone a iPad

 9. Jak změnit heslo Apple ID z iPhone nebo iPad

 1. Jak se přihlásit k odběru Apple One z iPhone a iPad

 2. Jak nastavit ciferník pro Apple Watch z iPhone

 3. Jak stáhnout offline mapy v Mapách Google pro iPhone

 4. Jak poslat dárkové karty Apple z iPhone a iPad

 5. Jak změnit Apple ID pro iMessage na iPhone a iPad

 6. Jak vynutit synchronizaci Apple Music Library na iPhone a iPad

 7. Jak sdílet texty písní v Apple Music na iPhone a iPad

 8. Jak používat jiné Apple ID pro FaceTime na iPhonu a iPadu

 9. Jak stahovat knihy z iCloudu do iPhone a iPad pro přístup offline

Mobily