REC

Tipy na natáčení videa, produkci, střih videa a údržbu zařízení.

 wtvid >> česká videa >  >> video >> Video tipy

Jak fotit své vlastní děti:Prevence vyhoření fotografa Kid

Dnes bych se rád věnoval neduhu zvanému ‚P.K.B‘ neboli Photographer Kid Burnout. Pokud jste se někdy pokoušeli vyfotografovat své vlastní děti, možná poznáte příznaky:Našpulení. Ječící. Pláč. Nevrlé tváře. Vyvalení očí…. a to jen od nás rodičů! Děti jsou na tom taky! Utíkat, schovávat se pod postelí, dělat směšné obličeje a možná ještě horší… (Mluvím prostředníčky!)

Má všechny nářky rodičovských paparazzovců:"CO JE VELKÉ?!"

Jsem s tebou!

Jediné, co žádáme, je, aby nám na minutu zapózovali! Proč divadlo?! Nechtějí, aby si tyto krásné fotografické vzpomínky uchovávali navždy?

….NE. Nezajímá je ta krásná fotka! Jsou 3 (5, 9, 13) a vzpomínky na fotografie nejsou jejich prioritou! Toto je pro USA. Chceme vzpomínky, chceme praxi, baví nás to. Myslím, že to je první krok, uvědomit si, že to není pro děti! A když si to budeme pamatovat, pomůže nám to lépe pochopit jejich nešťastnou roli fotografů!

Jak můžeme zmírnit vyhoření fotografa Kida? Zde je několik nápadů.

Tipy, jak vyfotografovat své vlastní děti

 • Polibek pózoval portréty na rozloučenou (na chvíli). Je to prostě příliš pózující, příliš puntičkářské a příliš bouřlivé.
 • Přijměte nepořádek a chaos.

Tady jsme, uprostřed nebeské zlaté hodiny. A co mám fotit...ale parta hlučných bratranců, ve špinavém oblečení na hraní a rozcuchaných vlasech, valících se z kopce nejvyšší rychlostí. Mávání končetin, klepání hlavami… chápete.

 • Nasměrujte svého vnitřního fotografa životního stylu. Fotografie na lsti.
 • Věnujte jim svou plnou pozornost. Pak se vklouzněte do kamery. Jsou mnohem ochotnější nás bavit, když mají pocit, že dostali pořádnou dávku pozornosti!
 • Udělejte jim to zábavu! Dělejte to, co dělají rádi, na místě, se kterým můžete pracovat!

Nerad promarním zlatou hodinu. Takže čas na trampolíně je lepší než nic! Byla šťastná jako skřivan.

 • Nesměrujte, nezlobte se, buďte trpěliví! Nechte to být.
 • Pochvalte je! Řekněte jim, jak jsou krásné nebo silné, jak mají hezké oči. Jak krásná je na nich ta barva. Ať si prohlédnou fotky, ať vidí, o co všechno jde. Děláme to pro naše klienty, ale často na to zapomínáme s našimi dětmi.

Nenechte si ujít ten nejsnazší způsob, jak dát svým fotkám finální vzhled! Vyzkoušejte Leštěné předvolby nyní za pouhých 7 $!

Zde je jednoduchý příklad síly komplimentu. První obrázek je starý „Jen se mi hezky usměj a můžeme být hotovi!“ (Jasně, říká její výraz)

A druhý obrázek je „WOW. Vypadají vaše oči někdy krásně! Dědovi se tento obrázek bude líbit!“

 • Když jste před kamerou, pokládejte jim smysluplné otázky. Čím chtějí být, až vyrostou. Kdo je nejhodnější dítě ve škole? Jakou nejhnusnější večeři dělá maminka? Kdo strčil toho buřiče na opěradlo gauče?
 • A co je nejdůležitější:Snažte se nebýt frustrovaní a naštvaní. Nekřič! Někdy je to těžké, ale je to způsob číslo 1, jak je naučit, že nechat se fotit od vás smrdí!

Nádherná odměna, kterou dostáváme za to, že to necháme přirozeně přijít, jsou skutečné okamžiky, které zachytíme. Příběhy našich dětí. Jejich osobnosti, jejich zájmy, skutečné a autentické vzpomínky. Mějte to na paměti, když budete fotit své vlastní děti. A za 10, 20 let budou tyto skutečné okamžiky vašimi oblíbenými, to vám mohu slíbit!


 1. Vyřešeno – Jak upravit video na různých zařízeních?

 2. Jak vytvořit meme video? 3 řešení, která můžete vyzkoušet

 3. Nejlepší Pixel Art Software pro Windows/Mac/Android/iPhone

 4. Jak plynule upravovat 4K video na libovolném počítači

 5. 17 jednoduchých tipů pro nahrávání obrazovky pro lepší videa

 1. 7 nejlepších editorů značek MP4 pro stolní počítače, které můžete vyzkoušet (zdarma a placené)

 2. [10+ způsobů] Oprava problému s nepřipojováním LG TV k WiFi (TV + router)

 3. Jak stáhnout Soundgasm Audio – Ultimate Guide

 4. Jak vytvořit ukázkové video produktu (bezplatná šablona)

 5. Jak uložit GIF z GIPHY/Twitter/Pixiv/Google

Video tipy