REC

Tipy na natáčení videa, produkci, střih videa a údržbu zařízení.

 WTVID >> česká videa >  >> video >> Video produkce

FREEBIE:Více než 80+ ZDARMA domácích zvukových efektů

V tomto souhrnu FREEBIE se podívejte na některé z posledních „domácím inspirovaných“ balíků zvukových efektů, které jsme vydali v posledních několika měsících.

Pokud upravujete jakýkoli typ domácího videa/dokumentu/seriálu/výukového programu, víte, jak důležité je mít dobré zvukové efekty. Tyto zvuky vytvářejí prostředí, na které se díváte, a produkce vám často nenadělila ten nejlepší pokojový tón nebo foley ze dne. Pojďme se podívat na několik balíčků, které se vám budou hodit, až budete prolétávat další úpravou – snažíte se udržet pod rozpočtem a zároveň dodržovat termíny.


50+ BEZPLATNÝCH zvukových efektů vaření

V tomto prvním balíčku je téměř každý zvuk, který byste mohli potřebovat pro video o vaření nebo tutoriál. Ať už něco grilujete, sekáte nebo pracujete s náčiním, pro všechno jsou zde zvuky.

Stáhněte si balíček zde.


15+ ZDARMA úklidové a domácí zvukové efekty

Pokud upravujete scénu, která se odehrává v domě, nic nepřidá vašemu záznamu produkční hodnotu a hloubku, jako když do pozadí vrhnete čisticí zvuky. Tato smečka má všechny zvuky domova, ať už je to štěkot psů, praskání klimatizace nebo zvuk běžícího umyvadla.

Stáhněte si balíček zde.


15 ZDARMA zvukových efektů do zahrady a na dvorek

Rád používám tento balíček. Někdy jen velmi, velmi zlehka přihodím jeden z těchto zvuků na pozadí scény, která se odehrává uvnitř domu, a je to celý rozdíl. Je toho hodně na výběr – otevírají se garážová vrata, sekačky na trávu, foukače listí a tiché zvuky kopání ve vaší zahradě – všechny zvuky ze dvorku, které byste mohli potřebovat, jsou zde.

Stáhněte si balíček zde.

Nyní, pokud víte, že budete nakonec pracovat na projektu, který je trochu jiný než zvuky domácnosti, práce na zahradě a vaření, vydali jsme několik dalších balíčků, které budou ideální pro vaše další video.


25 ZDARMA unikátních historických zvukových efektů

Tento balíček je ideální pro jakýkoli scratch, analogový nebo retro znějící efekt nebo sekvenci, kterou byste mohli potřebovat pro hororový, sci-fi nebo dystopický projekt. I když to může znít specificky, mohou také fungovat jako foley, které byste mohli potřebovat, když to nejméně čekáte – jako když si někdo pustí desku nebo zapne starý magnetofon v dobovém kousku.

Stáhněte si balíček zde.


10 ZDARMA vánočních zvukových efektů

V tomto balíčku jsou zahrnuty vaše standardní vánoční zvuky, ať už jde o zvuk rolniček, rodinné štěbetání pro vyplnění pozadí nebo dokonce Ho-Ho-Ho od Santa. Toto je skvělý balíček, který můžete mít na palubě, jakmile se na podzim změní počasí a vaši klienti začnou hledat obsah na dovolenou.

Stáhněte si balíček zde.

Pokud se chcete zcela osamostatnit a vytvořit si vlastní zvukové efekty, je vaším prvním krokem naučit se foley. Toto video jsme zveřejnili před několika lety, ale informace jsou stále stejně relevantní jako vždy. K nahrání vlastního foley nepotřebujete luxusní vybavení!

A pokud nechcete nic nahrávat, toto video je dodáváno s více než čtyřiceti různými zvukovými efekty, které si můžete stáhnout!


Obrázek na obálce přes Room98.

Další zvukové tipy, triky a rady najdete v těchto článcích:

 • RØDE VideoMic Go Audio je hrozné:Zde je návod, jak to opravit
 • 5 nejlepších dostupných bezplatných programů pro úpravu zvuku
 • Smash Cut Audio:vzrušující střih pro váš další film
 • Doporučené postupy pro editory videa při práci se zvukovým týmem
 • Nástroj pro výběr mikrofonu:Jak najít správný mikrofon

 1. Nízkorozpočtové tipy pro natáčení proti prázdným bílým stěnám

 2. Upgradujte své snímky produktů pomocí překryvných videí ZDARMA

 3. Postavte si vlastní soupravu na auto za třicet dolarů + 10 výrobních tipů

 4. Komplexní průvodce předkládáním dokumentárních projektů

 5. Jak napsat video scénář

 1. Od Favreaua ke Scottovi – Filmaři, kteří změnili směr v poště

 2. Jak bojovat proti syndromu vyhoření ve filmovém a video průmyslu

 3. Jak napsat video skript v 5 snadných krocích

 4. Nejlepší bezplatný software pro úpravu videa v roce 2021

 5. Jak vytvořit animaci Klikyháky v After Effects

Video produkce