REC

Tipy na natáčení videa, produkci, střih videa a údržbu zařízení.

 WTVID >> česká videa >  >> video >> Video tipy

6 nejlepších alternativ WiziWig ke sledování živých sportů online

WiziWig byl jedním z nejpopulárnějších webů, kde můžete streamovat a sledovat živé sporty, a umožňuje streamovat basketbal, fotbal, fotbal, baseball, box a další sportovní události. Tato stránka však byla před několika lety uzavřena. Proto vám tento příspěvek nabídne 6 alternativ WiziWig.

Pokud jste sportovní fanoušek, možná jste slyšeli o WiziWig. Ale bohužel tato stránka již není přístupná. Pokud chcete nějaké alternativy WiziWig, měli byste se podívat na následující seznam. A pokud chcete videoeditor pro vytvoření sportovního videa, zde je velmi doporučen MiniTool MovieMaker.

6 nejlepších alternativ WiziWig

 1. 12. hráč
 2. SportP2P
 3. Cricfree.org
 4. BatManStream
 5. SportRar
 6. BossCast.net

1. 12. hráč

Pokud hledáte WiziWig alternativy ke sledování živého fotbalového streamování, 12th Player přichází jako první volba. Tato stránka poskytuje všechny nejnovější aktualizace ve fotbalové komunitě. Kromě toho nabízí další živé sportovní přenosy, včetně fotbalu, basketbalu, hokeje, tenisu, dostihů, ragby atd. A můžete zdarma sledovat přímý přenos všech velkých lig a sportovních událostí.

2. SportP2P

SportP2P je také jednou z nejlepších alternativ k WiziWig a nabízí mnoho streamovacích služeb pro sportovní a živé televizní kanály. Tato stránka je také dobrým místem pro sledování živých fotbalových zápasů z mnoha zemí. A co víc, SportP2P vám umožňuje streamovat mnoho dalších sportů, jako je basketbal, tenis, lední hokej, badminton, volejbal, kulečník a další.

3. Cricfree.org

Cricfree je jedním z nejlepších webů, jako je WiziWig, kde můžete sledovat živé sporty online. Poskytuje mnoho online televizních kanálů se sportovními událostmi, jako jsou Sky Sports 1 a Sky Sports 2. Tato platforma vám umožňuje sledovat americký fotbal, box, fotbal, tenis, lední hokej a další. A na domovské stránce si můžete prohlédnout rozvrh živých akcí v různých sportovních kategoriích. Mimochodem, tento web má jednoduché uživatelské rozhraní.

4. BatManStream

Mezi mnoha alternativami WiziWig je BatManStream také příjemnou možností. Umožňuje vám zdarma sledovat sportovní přenosy. Tato platforma nabízí 18 kategorií sportů od amerického fotbalu po vodní pólo. A na webové stránce můžete vidět všechny živé sportovní plány. Navíc můžete změnit své místní časové pásmo výběrem jiného regionálního časového pásma pro seřazení plánů.

5. SportRar

SportRar je také jednou z nejlepších alternativ WiziWig pro sledování fotbalu, tenisu, basketbalu, ledního hokeje, baseballu, volejbalu, házené, bojů a dalších. Na webové stránce zobrazuje přehledný seznam všech her. Můžete je filtrovat podle Živě, Dokončeno, Hry v televizi, Nezahájeno a Vybrané. Případně můžete vybrat cílové hry podle data. Tento web vám také umožňuje změnit časové pásmo.

6. BossCast.net

BossCast je další náhradou WiziWig. Když otevřete web, uvidíte seznam živých sportovních programů. A také vám umožní upravit si časové pásmo. BossCast nabízí mnoho kanálů ke sledování bezplatných živých sportovních přenosů. A mezi sportovní kategorie patří golf, fotbal, basketbal, házená, rugby, hokej, curling a další.

Závěr

Tento příspěvek vám nabídl 6 alternativ WiziWig. S kterýmkoli z nich si můžete snadno užít živé sporty. Jaká je vaše oblíbená sportovní streamingová stránka? Chcete doporučit další stránky, jako je WiziWig? Své návrhy můžete sdílet v oblasti komentářů níže.


 1. Jak se dívat na březnové šílenství online? Zde jsou nejlepší způsoby

 2. Nejlepší pákistánská dramata a kde sledovat pákistánská dramata online

 3. 5 nejlepších aplikací pro sledování sportovních přenosů zdarma v roce 2022

 4. 7 nejlepších xMovies8 alternativ ke sledování filmů online

 5. Nejlepší čínské anime a kde sledovat čínské anime online

 6. 10 nejlepších alternativ IceFilms ke sledování filmů online zdarma

 7. 6 nejlepších webových stránek pro sledování korejských filmů online

 8. 10 nejlepších webů jako Flixtor sledujte filmy a televizní pořady online

 9. 6 nejlepších teráriových televizních alternativ ke sledování filmů

 1. 6 nejlepších popcornových alternativ ke sledování filmů a televizních pořadů

 2. 7 nejlepších alternativ MangaStream ke čtení manga online zdarma

 3. Jaká jsou nejlepší japonská dramata a jak je sledovat online?

 4. 8 nejlepších alternativ TV Muse ke sledování filmů a seriálů zdarma

 5. 10 nejlepších alternativ SolarMovie ke sledování filmů zdarma online

 6. Nejlepší králičí alternativy ke sledování videí s přáteli

 7. Nejlepší alternativy LiveLeak ke sledování šokujících videí!

 8. Nejlepší openload alternativa ke sledování filmů online zdarma!

 9. Nejlepší stránky jako FMovies pro sledování filmů a videí online!

Video tipy