REC

Tipy na natáčení videa, produkci, střih videa a údržbu zařízení.

 wtvid >> česká videa >  >> video >> Video tipy

4 webové stránky ke stažení klasické hudby ve veřejné doméně

Hudba ve veřejné doméně je legální a je zdarma k poslechu, stahování a používání, a to bez omezení autorských práv. Někdy možná budete muset do videa přidat kousek klasické hudby. Ale mnoho skladeb je chráněno autorským právem. Kde najít klasickou hudbu ve veřejné doméně pro videa nebo jen pro poslech? Zde nabízíme 4 místa.

Mnoho hudebních streamovacích služeb a webových stránek, které nabízejí velké množství hudebních skladeb a skladeb, ale ne všechny jsou zdarma a lze je použít pro jiné účely. Nabízí tedy 4 webové stránky, kde můžete prozkoumat klasickou hudbu ve veřejné doméně a mnoho dalších druhů hudby. Chcete přidat staženou hudbu do videa? Vyzkoušejte MiniTool MovieMaker.

4 veřejné hudební webové stránky

 1. Musopen
 2. Otevřít hudební archiv
 3. FreePD
 4. International Music Score Library Project

#Musopen

Pokud chcete najít veřejné hudební skladby, musíte vyzkoušet Musopen. Má velkou sbírku hudby bez licenčních poplatků a umožňuje vám je filtrovat podle skladatelů, nástrojů, období, nálad, délky, hodnocení, licencí a kvality. Po registraci si můžete zdarma stáhnout hudební skladbu ve formátu MP3.

Kromě nahrávek klasické hudby poskytuje Musopen 100 000 souborů PDF s klasickými notami, které jsou zdarma a jsou ve veřejné doméně, stejně jako učebnice a materiály pro hudební výchovu. Kromě toho nabízí mobilní aplikaci dostupnou na telefonu, tabletu a Apple TV, abyste si mohli vychutnat bezplatné streamování rádia klasické hudby.

#Otevřít hudební archiv

Open Music Archive je také bezplatný veřejný hudební web a dobré místo pro klasickou hudbu ve veřejné doméně. Tato webová stránka je zaměřena na získávání, digitalizaci a distribuci nahrávek, které nejsou chráněny autorským právem.

Ve srovnání s Musopen nenabízí Open Music Archive více filtrů a umožňuje procházet nahrávky podle značek. Dostupné hudební nahrávky si můžete stáhnout zdarma jako MP3 bez účtu.

Chcete si stáhnout hudbu z prezentace? Přečtěte si tento příspěvek – 6 nejlepších webových stránek ke stažení hudby z prezentací (zdarma a placené)

#FreePD

FreePD je další veřejný hudební web, který nabízí zajímavé typy hudby. Všechny skladby na tomto webu jsou chráněny autorským právem a před stažením si je lze prohlédnout. A můžete si zdarma stahovat skladby ve formátu MP3 bez registrace. Nemá ale žádnou vyhledávací funkci.

Pokud chcete stahovat MP3 hromadně na webu FreePD, musíte zaplatit 10 $. A také to stojí nějaké peníze, pokud si chcete stáhnout skladbu ve formátu WAV.

#International Music Score Library Project

International Music Score Library Project je také jedním z nejlepších veřejných hudebních webů, který nabízí tisíce hudebních nahrávek. A umožňuje vám procházet podle jména skladatele a interpreta a najít požadovanou nahrávku. Poskytuje také komerční nahrávky, ale před stažením si raději přečtěte prohlášení o vyloučení odpovědnosti.

A tato stránka také nabízí různé hudební partitury a umožňuje vám vyhledávat podle skladatelů, časového období, národnosti, nástroje atd. Všechny viditelné veřejné hudební nahrávky a partitury na této stránce lze stáhnout zdarma s čekacími lhůtami. Abyste se tomu vyhnuli, potřebujete členství. Standardní plány předplatného zahrnují 2,99 $/měsíc a 28 $/rok.

Závěr

Na těchto 4 webových stránkách můžete snadno najít klasickou hudbu ve veřejné doméně. Před stažením si raději zkontrolujte související informace, protože zákony o veřejném vlastnictví a autorských právech jsou složité a mohou se někdy změnit. A tento příspěvek je určen pouze pro osobní fair use.

Pokud chcete sdílet další veřejné hudební weby, můžete je zanechat v oblasti komentářů níže.


 1. Rozhovory s přáteli TV pořad:Kde se dívat a datum vydání

 2. 12 společností zabývajících se interaktivním video softwarem:zkontrolováno!

 3. Vytváření filmových videí – tipy a nejlepší tvůrci filmových videí

 4. Jak převést WMV na MP4 zdarma? Nejlepší 3 způsoby

 5. 5 nejlepších vlogovacích platforem, které stojí za to vyzkoušet v roce 2022

 1. Jak rozdrtit další uvedení softwaru

 2. Jak si vyrobit světelný box doma v 6 snadných a rychlých krocích

 3. 5 nejlepších aplikací omalovánek, které vám pomohou zbavit se stresu

 4. Jak vytvořím URL pro obrázek dvěma způsoby

 5. Vyřešeno - Jak vytvořit hudební video sami

Video tipy